KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12475597
nr 1247 5597
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, Motivet: 24x33
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:35:38
8/4 18:49:12
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt